סל הקניות שלי (0)

054-4501769
info@ruth-books.com

הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 03/10/2023

ספריית רות, הוצאה לאור עצמאית, רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני ונגיש לכלל הלקוחות והמבקרים באתר ובכללם אנשים עם מוגבלות. לפיכך אנו משקיעים משאבים בהנגשת האתר שלנו במטרה להפוך אותו לזמין יותר עבור אנשים עם מוגבלות.

נגישות אתר האינטרנט
הנגשת האתר נועדה להפוך אותו לזמין, ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור אנשים עם צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן מבקרים בני הגיל השלישי. ניתן לקבל ליווי טלפוני עד לסיום ההזמנה.

אנו עושים מאמצים שהאתר שלנו יעמוד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) תשע"ג 2013, ברמת התקן הנדרש. כמו כן, אנו מיישמים את המלצות מסמך WCAG2.0  מאת ארגון W3C.

תיקונים והתאמות שבוצעו:
האתר מותאם לדפדפנים הנפוצים בגרסתם העדכנית ביותר ולשימוש בטלפון הסלולרי.
האתר מותאם לתצוגה תואמת מגוון מסכים ורזולוציות.
מבנה האתר מבוסס על אמצעי ניווט פשוטים וברורים ותפריט המאפשר התמצאות קלה, פשוטה ומהירה.
תכני האתר כתובים בשפה ברורה באופן מסודר והיררכי.
רוב הדפים באתר בעלי מבנה קבוע.
האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש Ctrl ומקש + במקלדת.
אין באתר שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב.

גולשים כבדי ראיה או המתקשים בהפעלת עכבר, יכולים כמקובל, לעבור באמצעות לחיצה על מקש ה Tab לכפתור הנגישות, ובין יתר האפשרויות ניתן להפעיל הקראת טקסטים. כמו כן, האתר תומך באפשרות לניווט באמצעות מקלדת: ע״י לחיצה על כפתור ה Tab האתר יעביר את הגולש לקישור הבא בעמוד; לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן; לחיצה על Esc תאפשר לצאת מתפריטים וחלונות, וכן הלאה.

חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ולמרות פעולותינו לשפר את נגישות האתר, ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות שלא הונגשו כראוי או שטרם הונגשו. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח אם תכתבו לנו, באמצעות פנייה לרכז הנגישות שלנו בדוא"ל או בטלפון שלהלן.
כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שניתן:
תיאור הבעיה; מהי הפעולה שניסיתם לבצע; קישור לדף בו גלשתם; סוג הדפדפן וגרסתו; מערכת הפעלה; סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם).

אנו נעשה ככל שביכולתנו על מנת להנגיש את האתר בצורה המיטבית ולענות לפניות בצורה המקצועית והמהירה ביותר. פרטי רכז הנגישות: דגנית דיליאן, טלפון: 054-4501769, דוא"ל: info@ruth-books.com או באמצעות טופס צור קשר.