סל הקניות שלי (0)

054-4501769
info@ruth-books.com

תנאי שימוש באתר

אתר האינטרנט של ספריית רות (להלן: "האתר") מוגבל לשימוש אישי, ואין לעשות בו כל שימוש מסחרי ללא הרשאה מפורשת ובכתב מספריית רות (להלן: "ההוצאה").

תנאי השימוש באתר מפורטים בזאת, ומומלץ כי תקראו תנאים אלו בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר ובתכניו מעידה על הסכמה ואישור לאמור בתנאי שימוש אלה.

הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתנאי שימוש אלו.

עצם הרכישה באתר תהווה הצהרה מצד הרוכשים כי קראו את הוראות תנאי השימוש, הבינו אותן והסכימו להן. תנאי השימוש מהווים חוזה מחייב בין הרוכשים לבין ההוצאה. לא תהיה למבצע פעולה באתר כל טענה או תביעה, במישרין או בעקיפין כנגד האתר ו/או כנגד ההוצאה. ההוצאה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי השימוש מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי, וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

כל זכויות הקניין הרוחני באתר הן רכושה הבלעדי של ההוצאה.

על המשתמשים באתר חל איסור לבצע בו שינויים כמו כן חל איסור שכפול ו/או הפצה ו/או פרסום כל מוצר ו/או תוכן שמקורו באתר, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם ההוצאה.

על תקנון זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע לתקנון זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב בלבד.

 

רכישה:

האתר מאפשר רכישה נוחה קלה ובטוחה באמצעות רשת האינטרנט.

ניתן לבצע רכישה באתר בכל עת עד לגמר המלאי.

הרכישה באתר מתבצעת באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה על ידי חברת האשראי.

המחירים באתר כוללים מע"מ ואינם כוללים דמי משלוח. ההוצאה רשאית לעדכן את מחירי הספרים באתר ואת תעריפי המשלוח מעת לעת וללא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת הליך ההזמנה.

ההוצאה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או חלקים ממנו ו/או לבטל פעילות מסוימת באתר ו/או לבטל מכירה הכול על פי שיקול דעתה הבלעדי.

ההוצאה אינה מתחייבת לזמינות כל המוצרים במלאי.